Dit keer geen vals alarm...

Vorige keer dat ik mijn blog schreef over matthew's tandje, was vals alarm.

nu sins een paar dagen slaapt hij heel slecht, wij dachten dat het misschien door de feestdagen kwam.

Gister at hij al heel slecht... wou niet slapen .. (het knallen had hij totaal geen last van!! hij vond het juist super!)

opeens ging hij spuugen, werd een beetje koortsig, aangezien hij ook nog steeds zo last heeft van hoesten, (reno virus kan paar maanden aanhouden) hebben wij hem een setpilletje gegeven. Hier sliep hij gelukkig vanaf 2 uur van door tot half 11.

vandaag, hij is hangerig, jammerd... ik dacht ik ga toch eens even kijken in zn mondje, het cb beweerde dat het nog wel een paar weken zou duren voor hij tanden kreeg.
NIET DUS..!! haha, zijn tandjes zag je gewoon door zn tandvlees al na boven zitten en nu steekt er dan eindelijk een puntje uit!! TANDJES!!

Nou kregen wij natuurlijk gelijk de volle lading, hij poepte zo dun, dat het door zn broekje heen spoot!!
na mij nog eens ff lekker onder te plassen, (wat leek op dat ik zelf in mn broek had gedaan) kon hij wel lekker bij zn overgroot oma en opa lekker in bad!

505 x gelezen, 0

reacties (0)


  • brina86

    jaa tandjes nu zal zijn 2de tandje waarschijndelijk ook niet al te lang meer op zich laten wachten hihi..liefss

  • regenboog82

    ahhh super leuk. Voordat je het weer groeit zo een tandje hard en komt de volgende door.